Vedoucí nákupu

Náplň práce:

  • vedení úseku nákupu a skladování
  • jednání s dodavateli, příprava smluv
  • nastavení, řízení a kontrola dodržování nákupních pravidel
  • nákup dle specifikace pro projekty a nákup komodit
  • nákup prací a služeb, nákup ocelových polotovarů, náhradních dílů, TRM
  • technická jednání s ostatními úseky firmy
  • koordinace a koncepce firemní prodejny
  • koordinace skladování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v obchodní činnosti, výrobě, konstrukci nebo technologii
  • znalost čtení technických výkresů, nákresů a ostatní technické dokumentace
  • znalost ocelových materiálů a orientace v technických normách vítána
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem – pokročilý, znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • dobrá pracovní morálka
  • samostatnost, spolehlivost
  • komunikativnost, schopnost vyjednávat
  • řidičské oprávnění B

Nabízíme:

  • typ pracovního úvazku: HPP
  • flexibilní pracovní doba 37,5 hod / týden
  • možnost občasné práce z domu
  • firemní benefity
  • datum nástupu: ihned nebo dle dohody