Konstruktér - výpočtář

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace ocelových konstrukcí, potrubních rozvodů, investičních celků a součástí výrobních zařízení zejména v energetice
  • výpočty pro tvorbu technické dokumentace potrubí, tlakových nádob, ocelových konstrukcí
  • tvorba rozpočtů dle projektové dokumentace a požadavků zákazníka
  • technická jednání se zákazníkem a realizačním týmem
  • flexibilní obsah práce dle Tvých znalostí, zkušeností a preferencí
  • v případě potřeby účast při uvádění do provozu jako projekční dozor nebo jako technická výpomoc

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru, VŠ výhodou
  • praxe vítána, není podmínkou (vhodné i pro absolventy)
  • znalost některého CAD software
  • znalost SolidEdge vítána
  • znalost AJ – mírně pokročilý, znalost dalšího světového jazyka výhodou
  • dobrá pracovní morálka
  • samostatnost, spolehlivost
  • řidičské oprávnění B

Nabízíme:

  • typ pracovního úvazku: HPP
  • flexibilní pracovní doba 37,5 hod / týden
  • možnost občasné práce z domu
  • možnost práce na domácích i zahraničních montážích
  • datum nástupu: ihned nebo dle dohody